My Followers ;-*

wtorek, 28 lipca 2015

niedziela, 5 lipca 2015

Manufaktura Much - elegancka muszka w sportowym wydaniu

Hello!

Na pewno niektórzy z Was zdążyli zauważyć, że już dawno nie było postu z moją stylizacją. Ostatnimi czasy zamieszczałam w większości tylko recenzje kosmetyków ale do zdjęć outfitów wracam i to właśnie tej chwili! - oczywiście recenzje również będę dodawać ;)

Komu podobają się mężczyźni w muchach? Mam nadzieję, że nie tylko mi ;) Z racji tego, że jestem sroczką taką co lubi błyskotki i inne akcesoria i czuję się po prostu goła jeśli nie założę żadnego dodatku - postanowiłam, że mucha z męskiej szafy będzie idealnym dodatkiem do moich kobiecych stylizacji. Zdecydowałam się na klasykę czyli czarną ręcznie wykonaną muszkę, którą możecie znaleźć w Manufakturze Much.


MANUFAKTURA MUCH to rodzinna historia, która zaczęła się już w latach 80 ubiegłego wieku za sprawą dziadka Kazimierza, którym można powiedzieć, że zainspirował się zarówno syn jak i wnuk. I teraz jest ojciec i syn i muchy. Wszystkie muszki są wykonywane ręcznie z niezwykłą starannością i uwagą o każdy detal - do wyboru są przeróżne materiały i wzory. A więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie znajdziemy linię zarówno dla mężczyzn jak i kobiet ale także i dla  maluszków - Mucha dla Malucha. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że mali chłopcy w muszkach wyglądają na prawdę uroczo! <3

Przesyłka była na prawdę ekspresowa a oprócz muszki otrzymujemy spersonalizowaną kartka - uwielbiam to! Jednak kiedy muszka do mnie przyszła pogoda nie była zbytnio ładna i w mojej głowie nakreślał się pomysł eleganckiej kobiety w garniturze z dodatkiem muchy. Pomysł był i jest świetny jednak nie na taką pogodę jaką mamy obecnie za oknem a więc powyżej 35stopni! Ale zaraz.., kto powiedział, że mucha pasuje tylko i wyłącznie do eleganckich zestawów?  

Poniżej przedstawiam sportowy look z dodatkiem prześlicznej muchy: