My Followers ;-*

czwartek, 23 października 2014

I love inspirations - Fall looks

Cześć

Moja nieobecność tutaj była spowodowana problemami z laptopem.. kupiłam nowy, bardzo drogi i wiecie co? Będę musiała już skorzystać z gwarancji.. To się nazywa szczęście ;/ Straciłam wszystkie zdjęcia.. także zapraszam dzisiaj na post pełen inspiracji.


środa, 1 października 2014

Bandi - krem BBHello

Co u was słychać? Ja od kilku dni siedzę w domu i nawet nie mam siły zbyt długo patrzeć się w monitor od laptopa.. dopadła mnie choroba ale dzielnie walczę :) mam nadzieję, że niedługo znowu będę zdrowa jak rybka :D Poza tym to wiele rzeczy się zmieniło.. Miałam wyjechać do USA, ale w związku z tym, że wróciłabym dopiero w styczniu 2016 do Polski - na magisterkę mogłabym pójść dopiero jesienią, więc miałabym 2 lata do tyłu. Postanowiłam, że jednak zostanę i teraz dokończę studia – także teraz jestem na prawie i administracji – muszę powiedzieć, że póki co podoba mi się taki kierunek. Zobaczymy jak to będzie dalej… a teraz zapraszam na recenzję.

Bohaterem dzisiejszej notki jest Krem BB marki Bandi znacie tę firmę?  Ja mam chyba pierwszy raz z nią styczność, chociaż słyszałam już o niej wcześniej.
Tak dla przypomnienia krem BB to taka hybryda podkładu z kremem pielęgnującym. Osobiście testowałam kilka drogeryjnych kremów i nie byłam bardzo zadowolona. A jak jest teraz?