My Followers ;-*

niedziela, 27 lipca 2014

Parrot high-low blouse from Oasap

Hello

PL: Ostatnie dni były na prawdę pokręcone. Ciągle się coś dzieje i nie ma mowy o nudzie! a u Was co słychać? jak Wasze wakacje? ;-)
Obecnie jestem w Poznaniu - bardzo przyjemne miasto choć ma też kilka znaczących minusów.. Jutro zaś obieram inny kierunek: Mazury. Oczywiście będę tam wychowawcą kolonijnym więc czasu znowu będę miała niedużo, ale postaram się do Was zaglądać przy każdej wolnej chwili. 
Zostawiam Was ze zdjęciami z Lublina... Miałam na sobie szyfonową bluzkę z ciekawymi bufiastymi rękawkami i niebanalnym jak dla mnie nadrukiem papugi z obu stron (niektórzy nie potrafią jej dostrzec) :D Poszłam na łatwiznę i zestawiłam ją z białymi rurkami. Do tego koralowe espadryle, w miarę pojemna torebka i mogłam śmiało ruszać na miasto ;-) Całość wyszła bardzo kobieca i elegancka - czyli tak jak lubię. ;-)

EN: Recent days have been really messed up. Still something going on and there is no time to be bored! What's up with you? like your holiday? ;-)
I am currently in Poznan - a very nice city.. Tomorrow I pick the other direction: MasuriaI'll be working there as camp counsellor again, so I will try to check up your blog at every free moment.

Today I added photos of Lublin ... I was wearing a chiffon blouse with interesting and original  parrot print on both sides (some people can't see it) :D I set it with white pants and coral espadrilles, big handbag and I could go ahead and move on;-) The whole look is very feminine and elegant - and I like it. ;-)

Blouse - Oasap
Pants - Pepco
Bag - Atmosphere
 Sunnies - Sinsay

sobota, 19 lipca 2014

Abaday Look - my ootd

Hello! 
PL: Po raz kolejny opuściłam Was na dłuższą chwilę czasu, ale to nie z lenistwa.. Spowodowane było to moim wyjazdem, który się niespodziewanie przedłużył.. i tak o to mieszkałam sobie miesiąc w Bieszczadach :) - niedługo zasypie Was zdjęciami z tego wyjazdu, ale dzisiaj zapraszam Was na pierwszą od dłuższego czasu stylizację!

EN: I spent the last month in Mountains because I was a camp counselor. That's why I didn't add any posts. Soon I'll add pictures from the trip, but today I want to show you  my ootd. 


Shirt - Abaday
Skirt - Abaday
Sunnies - Oasap
Bag - Sh
Shoes - stylowebuty.pl