My Followers ;-*

środa, 27 listopada 2013

Human flag + WORDLWIDE GIVEAWAY 50$ + 30$

Hello

PL:
Dzisiaj przybywam z dobrymi wiadomościami :) Po pierwsze, to dwa tygodnie temu wygrałam sweterek firmy OASAP - nawet o tym nie wiedziałam, dopóki nie otrzymałam od nich maila :D Drugą niespodzianką była dla mnie mega szybka przesyłka bo paczka dotarła do mnie mnie w ciągu tygodnia.

Cieszę się, że go wygrałam bo jest bardzooo ciepły - w sam raz na mrozy. Ten sweter po rozłożeniu rąk zamienia się we flagę brytyjską więc śmiało mogę zgodzić się z moim chłopakiem, który powiedział, że dzisiaj jestem człowiek flaga :)

EN:
Today I come to you with good news :) First of all, two weeks ago I won a cardigan from OASAP - I don't even know until I received an email from them :D The second surprise was for me a very fast shipping beacuse I received my package within one week.

I am glad that I won because it is very warm and cozy - just in time for frosts. This sweater unfolded hands turns into the British flag so I can confidently agree with my boyfriend, who said that today I am a man flag :)

piątek, 15 listopada 2013

Zwyklak ;-)

 Hello ;-)
PL:
Na zewnątrz jest tak zimno, że aż boję się pomyśleć co będzie kiedy temperatura spadnie jeszcze niżej. Jestem ciepłolubną osobą, dlatego w takie mroźne dni najchętniej siedziałabym pod kocem z kubkiem ulubionej herbaty lub kakaem a do tego koniecznie dobra książka :)

Dodaję zdjęcia z przed kilku dni - wtedy mogłam sobie jeszcze pozwolić na takie buty, teraz już nie koniecznie :)

EN:
The outside is so cold that even I dread to think what will happen when the temperature drops even lower. I love when is warm and already miss the summer :)

I add photos from a few days ago - when I could still afford the shoes like that :)
środa, 6 listopada 2013

Rainy day and B&W shirt from CHOIES Hello
 PL:
Pogoda podczas robienia zdjęć była koszmarna: szaro, zimno i deszczowo ;/ Zdjęcia niestety są  kiepskiej jakości za co was przepraszam.. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko ;-)
Na sobie mam biało czarną koszulę, która skradła me serce od razu jak zobaczyłam ją na stronie CHOIES – jestem maniaczką koszul <3 ciągle mi ich mało a uzbierałam już całkiem niezłą kolekcję :D Do niej założyłam moje nowe spodnie ze Stradivariusa, są strasznie wygodne więc polecam ;-) Aby ożywić stylizację dodałam do fioletowego płaszczyka niebieskie buty. 

EN:
When taking pictures, the weather was a nightmare: gray, cold and rainy. Unfortunately, photos are low quality for what I was sorry you .. I hope you will forgive me ;-)
I'm wearing a white and black shirt, who stole my heart as soon as I saw her on the CHOIES store - I love the elegant shirt  <3 In my closet I already have a good collection: D To the shirt I wore my new pants with a Stradivarius, they are comfortable! To revive my outfit I added  purple coat and blue shoes.

niedziela, 3 listopada 2013

Tartan, tartan and once again tartan ! Hello

PL:
Jak wiadomo kratka króluje tej jesieni i jest mile widziana na absolutnie każdej części naszej garderoby. Ja swoją koszulę w ten deseń znalazłam w lumpie i dzięki temu nie musiałam przepłacać w sklepie :) Zestawiłam ją z rurkami, które na całej przedniej długości mają różne łaty. Dzięki temu spodnie same w sobie nie są nudne. Do tego dobrałam wygodne botki, które już przeszły ze mną setki kilometrów :D Niedługo będę musiała się z nimi rozstać bo jak widać są już trochę „styrane” :P

EN:
 As you know tartan dominates this fall and is often seen in every part of our wardrobe. I found my shirt in SH and thus didn't have to overpay in shop :) I set it with the skinny jeans that the entire front lenght have different patches. As the result pants are not boring. For this I chose comfortable shoes that have already moved hundreds of miles with me :D Soon I'll have to say goodbay to them because as you can see they are getting a little destroyed :P

piątek, 1 listopada 2013

Get inspired ! // Zainspiruj się!

 Hello!
PL:
Dzisiejszy post będzie zupełnie z innej beczki dlatego, że chcę przedstawić Wam, niektóre blogi, które są dla mnie mocną dawką inspiracji. Poza tym głęboko wierzę w to, że sami również zostaniecie oczarowani.

Na pierwszy ogień idą zagraniczne blogerki :)
(kolejność jest przypadkowa)


EN:
Today's post will be quite different because I want to introduce you to some blogs that are for me a strong dose of inspirations. Furthermore, I strongly believe in the fact that you too will be amazed.

The first to go abroad blogger :)
(
sequence is random)