My Followers ;-*

niedziela, 27 października 2013

Pepitka, peplum and lace together - Can it succeed?

Pepitka, baskinka i koronka razem - Czy to może się udać?

Jednym z ulubionych wzorów Coco Chanel był czarno biały deseń zwany pepitką. Mocno kontrastująca kratka, zwana też "kurzą stopką" od lat dodaje elegancji kobietom w każdym wieku. Należy jednak pamiętać, że pepitka dodaje nam lat, dlatego bezpiecznym rozwiązaniem jest łączenie jej z jednolitymi  tkaninami w stonowanych kolorach. Pepitka jest trendem powracającym, dlatego nie miałam obaw przed zakupem spodni w ten wzór. Połączyłam je z czarną bluzką, której elegancji dodaje zarówno baskinka jak i koronkowe rękawki, które zostały starannie wykonane. Dopełnieniem tego zestawu jest modny w tym sezonie naszyjnik XXL z tygrysią głową i dużym szafirowym kamyczkiem, który razem z bluzką znalazłam w CHOIES.Pepitka, peplum and lace together - Can it succeed?

One of the favorite models Coco Chanel was a black and white pattern called pepitka. Strongly contrasting tartan, also called "chicken foot" adds elegance to women of all ages. 
Keep in mind that pepitka gives us some year so safe option is to combine it with the uniform textiles in toned colors. Pepitka is also a recurring trend, so I had no fear of buying pants in this pattern. I combined it with a black blouse, which adds elegance both: peplum and lace sleeves which have been carefully made. Completing the set has a fashionable this season necklace XXL with tiger head which together with the blouse I found in CHOIES.
czwartek, 24 października 2013

Outfit of the day: Turtlenecks and Vest... // giveaway !

Hej ;)

Dzisiaj przedstawiam Wam zestaw idealny na piękną złotą jesień, która na razie się schowała, ale mam nadzieję, że wróci szybciutko! :) 
Lubicie golfy? Ja nie bardzo, ale ten akurat zauroczył mnie fakturą materiału, dodatkowo kosztował jakieś grosze w lumpexie, wyszukałam tam jeszcze jeansową kamizelkę, którą w niedługim czasie przerobię.. :) Całość połączyłam z czerwonymi rurkami z C&A, które ożywiają całość.

Hey;)

Today I present to you look perfect for a beautiful golden autumn :) Outfit
is from a few days ago. Then weather was so beautiful 
Do you like turtlenecks? I'm not very fond of them, but I just fell in love with this fabric texture. Turtlenecks and denim vest cost some cents.. because these are the pearls of SH. [In the near future I plannig  vest DIY :)]


wtorek, 22 października 2013

Firmoo Giveaway - 30$ voucher code for YOU! / Konkurs

Witam :)

Moi drodzy mam dla Was mały konkurs, w którym do wygrania będzie zniżka 30$ na okulary do sklepu Firmoo. Zniżka obowiązuje przy zakupie okularów z serii klasycznej (ja posiadam  dwie pary z tej serii).


Zasady konkursu:
1) Dodać mnie do obserwowanych
2) Polubić mój profil na FB <clik>
3) Polubić stronę Firmoo <clik>
4) Zostawić komentarz i podać w nim  imię i pierwszą literę nazwiska oraz maila

Osoby nie posiadające bloga również mogą wziąć udział w konkursie, po spełnieniu reszty warunków


Wygrywają aż 3 osoby!Hello :)
My dear! I have a little contest for you. The prize is a $ 30 discount on glasses to Firmoo store. The discount is valid when you buy glasses with the classic series (I have two pairs of this series and I am very happy).


Competition rules:
1)  Follow me on GFC
2) Liked my profile on FB <clik>
3) Liked Firmoo on FB <clik>
4) Leave a comment with your name and email adress

Three people win!


Przykładowe okulary: 


 Więcej modeli znajdziesz tu <clik>
More models you can find here <clik>


Konkurs potrwa od 22.10 do 29.10.2013. Tego samego dnia podam wyniki.
The duration of the contest: 22.10 - 29.10.2013. On the same day I give the results.

God luck! / Powodzenia! Edit: 29.10.2013:

Bon w wysokości 30$ wygrywają:
1. Terii
2. Pooja M.
3. Roksana P.

30$ vouchers code win:
 1. Terii
2. Pooja M.
3. Roksana P.

i mała niespodzianka, bo wygrywa jeszcze jedna osoba! a jest nią..
and a little surprise, because even one person wins! and that is...
4. Nair S.P

Gratulacje i sprawdźcie maile!:)
Congratulations and... Check emails! ;)
 

sobota, 19 października 2013

Glasses from Firmoo.

PL:
Hej :) 

Jak mogliście już zauważyć po dodawanych zdjęciach, zmieniłam soczewki na okulary. Dlaczego? Po prostu źle się czułam jako okularnica. Wydawało mi się, że wyglądam jak kujon :)  -  Jednak wszystko się zmieniło po wygranej w konkursie u jednej z zagranicznych blogerek. (Tak w końcu pierwszy raz COŚ wygrałam -juppi!). Nagrodą był bon do sklepu internetowego Firmoo i jak już pewnie się domyślacie, dzisiaj opiszę swoją przygodę z nimi.

Jak wiecie Firmoo to sklep z okularami korekcyjnymi i przeciwsłonecznymi. W związku z tym, że jest to sklep internetowy to ceny są kilkanaście razy niższe niż w sklepach stacjonarnych. Najtańsze okulary kosztują tam (uwaga!) tylko 8$! Oczywiście w cenę wliczone są już szkła :) Plusów jest jeszcze kilka. Dzięki specjalnej aplikacji na stronie, nie musimy obawiać się o źle dobrane okulary, ponieważ wystarczy wgrać zdjęcie twarzy i już wirtualnie możemy przymierzać wybrane okulary.

Firmoo aby zachęcić nowych klientów prowadzi Program Pierwszej Pary za Free <clik> Uważam, że jest to świetne rozwiązanie bo okulary są na prawdę rewelacyjne. Jedyną rzeczą, za którą musimy zapłacić jest przesyłka. Do Polski wynosi ona niecałe 19$ czyli jest to koszt 60zł, a co najważniejsze jest ona ekspresowa i dosłownie po kilku dniach jest nam dostarczana.

W swojej kolekcji posiadam już dwie pary okularów z Firmoo. Dodam, że gdyby nie ekipa Firmoo, moje drugie zamówienie u nich okazało by się fiaskiem. Składając zamówienie, źle wpisałam dane z recepty dotyczące mojej wady wzroku.. Jednak po krótkim czasie dostałam od nich maila, żebym jeszcze raz sprawdziła dane bo różnią się od tych z mojego pierwszego zamówienia. Na prawdę byłam wtedy pod wielkim wrażeniem, że tak dbaja o swoich klientów :)


EN:
Hi!

In my collection I already have two pairs of glasses from Firmoo, so today  I describe my experience with this company.

Firmoo is a shop with prescription glasses and sunnies
. This is an online store so prices are several times lower than in stationary stores. The cheapest glasses cost there only 8$ ! Thanks to a special application on the site, we don't have to worry about mismatched glasses, because you only have to upload the photo of your face and now you can virtually try on selected glasses.


Firmoo has
First Pair Free program <clik>. I think this is a great solution because the glasses are really super. We have to pay only for the shipping! WOW :)
If no team Firmoo, my second order with them was to fail. By placing an order, I badly typed data from a prescription for my eye disease.. But after a while I got an email from them, so I checked again because the data are different from those of my first order. At the time I was really impressed, so to care about their customers :)
The first black frame perfectly already you know, now is the time to show you the other :)
Pierwsze czarne oprawki doskonale już znacie, teraz przyszedł czas pokazać Wam drugie :)
Dzisiaj towarzyszyła mi moja kochana psina :)
Today, I was accompanied by my dear doggie :)

I was wearing:
Sweater - Gina Tricot (sh)
Leather Pants - Atmosphere (sh)
Shoes - Allegro 
Gold Bracelets - Reserved
Orange bracelets - WHO?
Earrings - CrystaLove 
Glasses - Firmoo


Tak prezentują się moje okulary:
Zamawiając okulary dostajemy gratisowo twarde i miękkie etui, specjalną ściereczkę oraz mały śrubokręcik z dwoma końcówkami. 
Ordering glasses we get free of hard and soft case, a special cloth and a small screwdriver

Z czystym sumieniem polecam :)
With a clear conscience I recommend :)

Moje drugie okulary są wynikiem współpracy z tą firmą i choć oni a właściwie Pani Marsha napisała do mnie pierwsza to wiem, że chętnie kolaborują z blogerami także jeśli by ktoś chciał rozpocząć współpracę to odsyłam do  Firmoo Business Cooperation<clik>

My second glasses is the result of collaboration with this company and although they actually Mrs. Marsh wrote to me first, I know that willingly collaborate with bloggers as if someone wanted to start working with Firmoo I refer to Firmoo Business Cooperation <clik>Są chętni na konkurs w którym do wygrania byłby bon o wartości 30$ na okulary? Piszcie :)

I'm sorry for all the grammatical errors  in my text in English :)


Have nice evening :**
Miłego wieczoru :**

Walking the doggie - MODNAPOLKA.pl

niedziela, 13 października 2013

Lublin Meeting Bloggers

Hej :)

W ostatnią sobotę odbyło się spotkanie lubelskich blogerek w jednym z VIP Room'ów Tifosi. Nigdy wcześniej na takim nie byłam, ale wzięłam się za jego organizację. Pomagała mi w tym Magda i powiem, że wyszło nam świetnie :) Nie spodziewałam się również, że będzie ono tak długo trwało  :)

Głównym sponsorem spotkania była firma BETA SKIN, z której przyjechał bardzo miły przedstawiciel, dzięki czemu mogłyśmy się wgłębić w tajniki firmy, jak i porozmawiać o samym produkcie, który każda z nas dostała.  To nie wszystko.. gdyż firma ta również sponsorowała nam catering do 850zł - także mogłyśmy zamawiać co chciałyśmy a i tak się nie udało całkiem zamknąć rachunku!

Yesterday was a meeting of Lublin bloggers in one of the VIP Room Tifosi. I had never participated in such a meeting. So I decided to organize it, but not alone :) Magda helped me with that. Girls say that everything was great and I think so too:) I also doesn't expect that it will be so long :) 

The main sponsor of the meeting was the company BETA SKIN, from which came a very nice representative. Each of us got gifts from him, but that's not all .. because the company has also sponsored us catering to 850PLN - also we could order what we wanted and still didn't make it quite close bill!

Tak się prezentował nasz VIP ROOM
That's presented our VIP ROOM

Nasze zdjęcie grupowe:
Our group photo:

Wszystkie upominki prezentowały się tak:

Dziękuję wszystkim firmom za miłe upominki:
1. Główny sponsor Beta Skin - Beta Skin FB

2. Miralex
3. E-zebra - E-zebra FB 
4. WHO?
5. Lagenko
6. Venisima - Venisima FB 
7. Nikwax
8. Cosmetic Service
9. E-naturalne
10. Sinsay
 a dziewczynom za mile spędzony czas :) Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy!
and girls thank you for great time :) I hope that soon we will meet!

wtorek, 8 października 2013

Classic elegant but sensually

Hello :)
Jak wiecie skręciłam niedawno kostkę i jeśli gdzieś wychodzę z domu to muszę zakładać ortezę, którą już widzieliście dwa posty wcześniej. Jednak dzisiaj rano popędziłam na zdjęcia bez niej bo całkiem o niej zapomniałam i niestety wracałam już do domu z bólem ;/ Mam nauczkę ;p

Chciałam aby było klasycznie, elegancko ale zmysłowo. Co do stylizacji to pomysł na nią zagościł w mojej głowie już wczoraj wieczorem. I jestem jak najbardziej zadowolona z tego efektu. Zwłaszcza, że sweterek, spódniczkę i kapelusz kupiłam w SH:)

Hello :)
As you know, recently I twisted ankle, and if I go out somewhere I have to wear the orthosis, which has already seen two posts before. However, this morning I ran the photo without it (because I forgot about it), and unfortunately I came back home with pain. ;/

Classic, elegant but sensually. - The idea for styling debuted in my mind for l. I am most happy with the result. Especially that sweater, skirt and hat I bought in SH:)Skirt - SH  
Sweater - SH
Hat - SH
Shoes - Allegro
Bag - Reserved
Necklace - Primark
Glasses - Firmoo
Bracelets - Allegro


A Wam jak się podoba?
Do you like it?

sobota, 5 października 2013

Lazy day 2.. ;)

Hej :)
Dzisiaj przychodzę do Was z zestawem,  który zapewnia maximum wygody czyli sweter xxl i legginsy ;) Doskonale sprawdzi się na uczelni, do której już niedługo wracam bo powoli kończy się moje zwolnienie lekarskie.. :)

Hey :)
Today I have for you a set that provides maximum comfort - XXL sweater and leggings;) Perfectly suited to the university, which I will soon be back.
A Wy lubicie takie luźne zestawy? :)
And you like to dress like this?

I was wearing:
Coat / Trencz - River Island
Sweater / Sweter - Kappahl
Leggins / Legginsy - Select
Bag / Torebka - Atmosphere
Shoes / Buty - Allegro
Bracelets / Bransoletki - Allegro
Glasses / Okulary - Firmoo
Ring / Pierścionek - Apart

Like me on Facebook

Kisses :**

wtorek, 1 października 2013

Jeans shirt - timeless fashion

Witam :)

Dzisiaj pogoda wyjątkowo rozpieszczała, także można było się obejść bez kurtki z czego jestem zadowolona :) Ostatnio Was zaniedbałam z postami, ale to za sprawą skręcenia kostki...Zdjęcia były robione właśnie w drodze do chirurga i to jeszcze telefonem (bo oczywiście nie wzięłam ze sobą baterii do aparatu) :D

Na dzisiejszy strój składa się  koszula jeansowa czyli ponadczasowy basic, który każda z nas powinna mieć w swojej szafie :) Do niej dodałam czekoladowe rurki, z którymi tworzy bardzo fajny kontrast. Kolczyki są już Wam znane, natomiast bransoletki to prezent od eFoxCity. Są urocze :)Hi :)
Today, the weather was very pleasant, so
the jacket can be left at home. Which makes me happy :) I neglected you lately but I twisted ankle. The photos were taken  with the phone on the way to the surgeon (because ofc I forgot to bring the battery to the camera) :D

Today's outfit consists of jeans that is timeless basics that each of us should have in her closet :) I added chocolate pants, which creates a very nice contrast. Earrings are already known to you, and the bracelet was a gift from eFoxCity. They are adorable :)