My Followers ;-*

czwartek, 29 sierpnia 2013

Wedding climate

Hej :)
Cieszę się, że mój poprzedni out fit przypadł Wam do gustu :) Dziękuję również za miłe komentarze :)
Postanowiłam utworzyć stronę bloga na facebooku abyście byli na bieżąco ze wszystkim. Więc moją prośbą jest o kliknięcie "Lubię to" na Blond Yasmine on Facebook. Jeśli Wy również prowadzicie swoje fan pejdze, to możecie zostawić adresy swoich w komentarzu. :)

Niedługo wybieram się na wesele koleżanki, także dzisiaj przybywam z zestawem właśnie na tą okazję.
Łososiową sukienkę połączyłam z czarno złotymi dodatkami, aby efekt nie był za słodki.


Hey :) 
I'm glad you liked my last outfit :) Thank for all lovely comment :)  I decided to create a blog page on Facebook. So my request is to click "Like" on Blonde Yasmine on Facebook. If you also have your fan paige, you can leave your address in comments. :)


I am going to a wedding soon, so today I show set just for the occasion.

I added black and gold accessories to the dress in order to the effect wasn't too sweet.


niedziela, 25 sierpnia 2013

OOTD: Floral bralet

Witam :)
W tym sezonie bralet był jednym z must have niejednej dziewczyny. Ja na samym początku nie byłam do niego przekonana, no bo jak to? chodzić po ulicy z odkrytym brzuchem? Nie - nie widziało mi się to, ale w końcu przypomniałam sobie o modnych spodenkach i spódnicach z wysokim stanem.

Jak dla mnie takie połączenie spisuje się na medal :) A Wy co sądzicie?

Hello :)
This season the corset was one of the must-have lists of many a girl. At the beginning I wasn't convinced to wear him. Despite the fact that I really like but I didn't know how to wear it. But then I remembered the trendy shorts and high-waisted skirts.  

As for me, this combination is listed on the medal :) And you what do you think?


sobota, 24 sierpnia 2013

Jewelry, SH, Insta mix ;)

Hej ;) 
Przez pewien czas mnie nie było gdyż troszkę pracowałam poza moim miastem. Ale swoje nieobecności postaram się szybko nadrobić. Także zapraszam Was jutro wieczorem na nowy post.

A dzisiaj pokażę Wam moje nowości oraz zdobycze z SH ;)
Większość biżuterii zamówiłam w hurtowni CrystaLove, która jest połączona z iloko.pl, które pewnie kojarzycie :)

Hi! :)
For a while I was gone because I worked out of my city. But his absence will try to quickly catch up. Also, I invite you tomorrow evening at the new post.

And today I'll show you my news.
Most of the jewelry I ordered at wholesale CrystaLove, which is connected to iloko.pl which probably heard of :)
poniedziałek, 12 sierpnia 2013

eFoxCity.net ;-)

Witam ;)
Dostałam propozycje współpracy, a że i tak nie mam nowych zdjęć to postanowiłam dzisiaj pokazać Wam jakie ostatnio wpadły mi w oko rzeczy z internetowego sklepu eFoxCity. Zapewne część z Was już od dawna kojarzy ten sklep;) Ja natomiast dowiedziałam się o nim kilka miesięcy temu, ale niestety wtedy nie byłam przekonana do zakupów w innej walucie. 

eFoxCity oferuje nam biżuterię ale także odzież i to zarówno damską jak i męską. Spotkamy się tam również z modą ślubną. Co jest raczej rzadko spotykane w tego typu sklepach.  Dla mnie jest to wielki plus, zwłaszcza, że ceny są bardzo niskie. Co do asortymentu to jest go mnóstwo. Nie sposób poświęcić tylko kilka chwil na zobaczenie całości.

Today I'll show you what kind of things I like from the online store eFoxCity. Many of you have long associated the shop;) But I found out about it a few months ago, but unfortunately I was not convinced when shopping in another currency.
eFoxCity offers us not only jewelry but also clothing, both women's and men's. What is rather rare in this type of store. For me it is a big plus, especially since the prices are very low.


niedziela, 4 sierpnia 2013

Unlucky day... Dammit!

Dzisiejszy dzień nie należy do tych zbyt udanych. Jadąc samochodem na trasie okazało się, że mam przeciek płynu hamulcowego! A najbliższa stacja benzynowa była dopiero w promieniu 5km. Możecie sobie wyobrazić ile nerwów się najadłam.. Nie życzę tego nikomu :) Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.. Uff!

 This day doesn't belong to those successful. Driving a car on the highway, it turned out that I had a leak brake fluid! And the nearest gas station was only within 5km. You can only imagine how nervous I stuck up.. Luckily everything ended well ..!Wcześniej nie byłam przekonana do takiej a'la dresowej spódnicy, ale w końcu zakochałam się w niej :) Zestawiłam ją z malinową bluzką, która na całej swej długości ma sporą falbankę i to dzięki niej jest tak urocza :P

As soon as I bought this skirt I knew it would be one of my favorites ;)
I put her raspberry blouse with a large frill -Thanks to her is so cute for me :P
 


 I buziaki dla Was :*
Kiss for You ;*