My Followers ;-*

niedziela, 28 kwietnia 2013

Saturday's walk.

Hi :* 
 
Today I present to you casual set of clothes. It is suitable for a stroll with boyfriend or even a date! :D

First, I had hair combed to the side, but the strong wind broke my haircut. as you can see the pictures

Hej :*

Dzisiaj prezentuję wam zwyczajny outfit. Moim zdaniem idealnie pasuje na spacer czy nawet na randkę :D 
Najpierw miałam włoski zaczesane na bok, ale przez silny wiatr moja fryzurka się popsuła..stąd takie zdjęcia ;d I was wearing my favorite pants, tunic with floral pattern, and my new wedges. Lest there be so sweet I added a thick chain. I LOVE IT :d

Byłam ubrana w moje ulubione spodnie, tunikę w kwiatowy wzór i moje nowe koturny. Żeby nie było tak słodko dodałam gruby usteczkowy łańcuch. UWIELBIAM GO :d


PS. Czy tylko ja mam problem z dodaniem zdjęć na bloga? ;/
PS. Does anybody else have a problem with adding images to blog? ;/


Będzie mi miło, jeśli dodacie mojego bloga do obserwowanych lub zostawicie po sobie komentarz. Na pewno odwdzięczę się tym samym :) z góry dziękuję :*

I would be glad if you add my blog to follower or leave comments. Surely repay the same :) Thanks :*

Kisses :*

sobota, 27 kwietnia 2013

FIT IS SEXY !

Hi Beauties :*


Some time ago I wrote to you that I will try to run every day, but it didn't work out as I wanted. Now it's definitely changed, and this is due to my new perfect running shoe :D It was love at first sight - I knew I had to have them :D


Hello :*

Pisałam Wam jakiś czas temu, że będę starała się biegać codziennie - no niestety nie wyszło tak jak chciałam, ale teraz to się zmieni a to za sprawą moich nowych idealnych butów do biegania. To była miłość od pierwszego wejrzenia - wiedziałam, że muszę je mieć :D

A Wy macie już swoje buty do biegania? 
I co sądzicie o tej marce FILA?

And you already have your running shoes?
And what do you think of this brand FILA?

In fact, they are more neon :) If anyone is looking for suitable shoes, and has little funds I invite you to Deichmann'a -> Great shoes at a low price :)


W rzeczywistości są one bardziej neonowe :)  Jeśli ktoś szuka odpowiednich butów, a ma małe fundusze to zapraszam do Deichmann'a -> Świetne buty w niskiej cenie :)

Kosztowały tylko 99zł :)

Some inspirations and motivations :)Mój plan:
- biegać rano albo wieczorem codziennie lub przynajmniej co 2 dni,
- dodatkowo ćwiczyć codziennie przez około 30-45minut
- wyeliminować słodycze - z tym będzie ciężko :D

My plan:
- run in the morning or in the evening every day or at least every two days,
- in addition to do exercises every day for about 30 - 45 minuts

- eliminate sweets - this will be hard: D


Keep your fingers crossed for me  :* :* :*


REMEMBER: 

DO NOT STOP UNTIL YOU ARE SATISFIED

P.S Thanks you guys for your comments. It is really nice. Ahh I love you :*
P.S Dziękuję Kochani za Wasze komentarze. Naprawdę miło mi się je czyta. Ahh kocham Was  :*

środa, 24 kwietnia 2013

Red black and white and trendy strips

 Hi :)
Today's set includes fashion stripes. I like this trend and I think you, too? :) If you don't have in your closet something like thisrecommended buying. I guarantee that you will stand out from the crowd :)

Hej :)
Dzisiejszy zestaw zawiera modne w tym sezonie paski. Mi to trendy jak najbardziej przypadło do gustu i większości z Was chyba też? :) Jeśli jeszcze nic nie macie w swojej szafie takiego to jak najbardziej polecam a gwarantuję, że wyróżnicie się z tłumu :) Przynajmniej u mnie w mieście tak jest (a wcale nie mieszkam w małym miasteczku) :)

niedziela, 21 kwietnia 2013

Mint + Pink ;-)PL:
Witam ;-)
Dzisiaj niby słoneczko tak pięknie świeciło, ale na dworze było naprawdę chłodno, zwłaszcza jak zawiał wiatr. Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni, gdzie będę mogła wskoczyć w spódniczkę lub szorty bez żadnych rajstop :) Dzisiejszy pastelowy zestaw jest typowo letni. 

Miętowa koszula i moje nowe spodnie z HM pasują idealnie na taką pogodę jak dzisiaj :)  Mam nadzieję, że podoba Wam się :)

ENG:
Hi ;-)
Today the weather wasn’t good as good as  two days ago. I can’t wait for warmer day, when I can wear mini skirt or short without tights ;-) Today's outfit is a typical spring.

Mint shirt and my new neon pink pants fit perfectly on the weather like today. I hope you like my outfit :)sobota, 20 kwietnia 2013

New stuff and sale ;)

Witam witam :)

Dzisiaj pochwalę się moimi nowymi rzeczami kupionymi wczoraj i dziś :) Oczywiście poszłam do galerii z zamiarem kupienia fajnych legginsów, ale jak zwykle wyszłam z innymi rzeczami : np. ze ślicznymi spodniami z H&M i różowym neonwym stanikiem (też H&M), który kosztował tylko 20zł! Wróciłam również do domu z fajnym czarnym kuferkiem z Tally Weijl, dwiema parami butów: balerinki i czółenka na koturnie, z legginsami w modne biało czarne paski, które pewnie już macie :) Nowe nabytki z biżuterii to łańcuch z usteczek i azteckie złote kolczyki, które pokażę Wam w przyszłej stylizacji :)

Hello Ladies and Man ;-)

Today I will praise about my new stuff, bought yesterday and today :) Of course I went to the gallery with the intention of buying cool leggings, but as usual I went with other things: for example, the lovely pants from H & M and a pink bra (H & M), which cost just 20 PLN! Also I came home with a nice black bag with Tally Weijl, two pairs of shoes and leggings in a trendy white and black stripes, which you probably already have ;-)
New accessories of jewelry is a string of lips and Aztec gold earrings, which I'll show you in the future styling :DObłowiłam się dzisiaj również w gazety, jednak nie są to pisma modowe za wyjątkiem jednej - HOT ;)

 Bardzo lubię czytać pisma naukowe a także dotyczące polityki oraz wiadomości ze świata, dlatego często kupuję: Newsweek, Angora, Wprost, Polityka, Enigma, Świat wiedzy, Historia z Focusa. A Wy jakie lubicie czytać gazety?
Ta gazetka druga z Kubusiem Puchatkiem to nie dla mnie  jak coś :D tylko dla mojego chrześniaka ;p


I bought the newspaper today, but they aren't fashion magazine except one - HOT ;-)
I like to read scientific journals and political information and news from the world so I often buy Newsweek, Angora, Politics, Enigma, World Knowledge, History of Focus. And what you like to read the newspaper?

This second newsletter with Pooh it's not for me, but for my little nephew :P

 
 W gazecie HOT, znajdziecie 2 kupony zniżkowe na zakupy do wykorzystania w sklepach TROLL i TOP SECRET także polecam :)

The newspaper HOT, you will find two shopping discount coupons to use in stores: TOP SECRET  and TROLL  - also I recommend  :)

A pisząc posta zajadam się batonikami Milki :D MNIAM MNIAM
Writing post I delight sweets with Milka :D  youumi youmi :D

SALE:


Kochani mam na sprzedaż NOWĄ śliczną spódnicę MAXI z metką :) 
długość 100cm
szerokość w pasie: 40,5cm rozciąga się do 50 kilku cm
także pasuje na M,L,XL,XL :)

Cena: 38zł już z przesyłką :)


Dear I have for sale a NEW beautiful maxi skirt with tags :)
length 100cm
belt width: 40.5 cm extends several cm to 50
Also fits M, L, XL, XL

Price: 38PLN with delivery ;)


zapraszam na moją stronę gdzie sprzedaję ciuchy:
I invite you to my website where I sell clothes

Miłego weekendu życzę :*
Have a nice weekend :* 

środa, 17 kwietnia 2013

Time for short shorts! :D

Hello ;)
Practically from the morning until 18 I had classes at the university. Tomorrow I will have the same number of hours .. Ehh :( At least today I had a long break where I went to dinner with Gregory On the way to the bus return to the university Gregory took me a few pictures.

Hej ;)
Dzisiaj czeka Was mini pościk. Praktycznie od rana do 18 miałam zajęcia na uczelni. Ileż można tam siedzieć to ja nie wiem ;/ a jutro czeka mnie to samo.. z tym, że dzisiaj chociaż miałam jedną długą przerwę na której poszłam z Gregorym na obiad. Jakiś kiepski dzień mam bo nic mi nie smakuje, nawet moje ukochany słodycze! W drodze na autobus powrotny na uczelnię Gregory zrobił mi kilka zdjęć.


sobota, 13 kwietnia 2013

Leopard dress with black bowHi Guys!
Like I said two days ago I add new photo with leopard dress now. In my opinion this dress fits both the walk and the party. I think that black bow gives a little bit of elegance here ;-)

Hejka!
Jak już mówiłam dwa dni temu dodaję zdjęcia w sukience w panterkę. Moim zdaniem nadaje się ona zarówno na spacer jak i na imprezę. I myślę, że ta kokardka dodaję jej odrobiny elegancji - sprawia, że sukienka nie jest tandetna :)czwartek, 11 kwietnia 2013

Sale clothes on facebook ;-)

ENG:

Hello ;-)
Today will be quick post. I want to invite you to my new page on Facebook. I sale my clothes there.
Girls! If you can just clik on  "Like it" I will be grateful for this because it will help me in share this page ;-)

Adress: BLOND YASMINE

Thanks in advance for all :*:*

Tomorrow I will add new post. In the main role will be leopard dress ;-)
 
PL:

Witam! :)
Dzisiaj krótki pościk a raczej reklama mojej nowej stronki na facebooku gdzie wyprzedaję ciuszki. Dziewczyny jeśli możecie to klikajcie "lubię to" dzięki temu pomożecie mi w udostępnianiu tej stronki szerszemu gronowi :)

O to adres:  BLOND YASMINE

z góry dziękuję za wszystko :*:*


Jutro dodam nowy post. A w roli głównej będzie sukienka w centki ;) 

Kilka inspiracji: 
Several inspirations:Kisses :*
Całuski :*